Affiliate turunduse teenused

Võid minult küsida ekspertabi erinevatel affiliate turunduse teemadel. 
  • Affiliate turunduse konsultatsioonid – Aitan Teid affiliate turunduse programmide käivitamisel, juhtimisel ja nende tulemuslikkuse tõstmisel. Julgustan oma kliente küsima just neid raskeid küsimusi, mis aitavad Sinu äri kasumlikkust suurendada. Teenus on mugavalt hinnastatud tunnipõhiselt. 
  • Affiliate programmi ülesseadmine – kui soovid käivitada uut affiliate programmi (eesti keeles kasutusel ka partnerprogramm), aitan Sul navigeerida läbi erinevate võimaluste ja strateegiliste otsuste. Sealjuures võin võtta nii aktiivse rolli kui ka vajadusel lihtsalt konsulteerida nõnda nagu Sul abi vaja läheb. 
  • Affiliate turunduse programmi audit – teostan Sinu praeguse affiliate programmi põhjaliku analüüsi ja teen konkreetseid ettepanekuid koheste ning pikaajaliste eesmärkide saavutamiseks. 
  • Affiliate programmi juhtimine – pakun abi Sinu affiliate programmi koordineerimisel ja käitun vajadusel Sinu enda majasisese affiliate programmi juhina või leian selleks sobiva inimese. Suhtlen affiliate võrgustike ja affiliate partneritega tagamaks Sinu programmi edukuse. 
  • Maandumislehe optimeerimine – tuvastan vead Sinu maandumislehel (landing page) tagamaks parima konversiooni ja eesmärgi täitmise, sest nagu Sa tead, on optimeeritud veebilehe külastajatevoo ja konversiooni (conversion rate) puhul iga väiksemgi detail oluline. 
  • Loovteenused ja programmeerimine – olenemata sellest, kas Sa vajad tehnilist abi oma kodulehe või maandumislehega, soovid toota uusi materjale (näiteks bännerid, flaierid, kupongid jne), siis meie disainer ja programmeerija on valmis Sind aitama. Selleks tuleb ainult oma soov teele panna. Saame hakkama ka suuremate ja keerukate projektidega, kasutades selleks Blend IT tarkvara arendajate ja veebidisainerite abi.
  • Seminarid ja töötoad – kui soovid tuua teadmised affiliate turundusest oma inimesteni, olen valmis Teie tiimi koolitama. Olen kogenud esineja ja koolitaja ning esinenud mitmetel seminaridel ja konverentsidel. Samuti olen andnud loenguid mitmetes Eesti ülikoolides ja viinud läbi majasiseseid koolitusi, seminare ja workshop‘e.
Võta ühendust ja arutame Sinu affiliate programmi!