Tõnis Hinnosaar: soovitused

Olles üheks internetiturunduse valdkonna eestvedajaks ja algatajaks Eestis, olen selles vallas tegev aastast 2005.
  • Töötasin aastaid võtmepositsioonidel Eesti esimeses internetiturunduse agentuuris altex marketing. Seda kuni agentuuri müügini aastal 2014. Sellesse perioodi jäi ka agentuuri tegevuse vastavusse viimine kõrgete Google poolt seatud standarditega ja esimese Eesti ettevõttena Google Adwords Qualified Company sertifikaadi omandamine aastal 2010.  Kvartaalse meediaeelarve nõue oli siis Eesti agentuuridele 100 000 USD, mis tänaseks on vähendatud 10 000 USD peale.
  • Asutasin ja juhin Baltikumi esimest affiliate võrgustikku Pay4results. 
  • AFI on Eesti esimene affiliate turundusele spetsialiseerunud agentuur. Äripäeva 2020 Turunduse TOPis saavutas AFI Eesti edukamate agentuuride hulgas digiturunduse kategoorias 2. koha. Alates sellest ajast on AFI kuulunud iga-aastaselt Eesti TOP turundusgentuuride nimekirja. 
  • Olen teinud tihedat koostööd selliste tuntud brändidega nagu Samsung, National Geographic, Adobe, GlassesUSA, HappySocks, Skype, Nike, Transferwise, Mobi Solutions, EAS, Viasat, Elion, Ferratum, Prestigio, Äripäev, Anttila, Sportlyzer, Molport, Vivus, IPF Digital, TF Bank, Bondora, Lelo, Getstyle, Bookinghouse, RD Electronics, Photopoint, Bwin.com, Opteck, IF, Kredito24, Olympic Casino, Smscredit, Fits.me, JYSK, Omniture, Fortumo, Studio Moderna, Jura, EV Valitsus, Baltika Group, Klick, CVO, Bauhof, Archimedes, Webmedia, Credit24, Bigbank, Admiral Markets, SEB, Mogo, DLB, Quelle, Zone, Badoo, Best Marketing, TNT, Delonghi, MicroLink, Medemis, Ecolines, Reval Hotels, Triobet, Coop, Nicorex, Dorpat Hotel, Postimees, Arco Transport, Estonian Air, KSA, Sky Plus, Lux Express, Hansapost, K-Rauta, MarkIT, Euronics, Swedbank, 4Finance, Velvet, Visitestonia.com, Yoox, On24, Stenders, Delfi, RIMI ja teised. 
Broneeri aeg ja viime Su affiliate turunduse järgmisele tasemele!

Soovitused


Tõnisel on põhjalikud teadmised veebiturundusest, eriti tulemuspõhisest reklaamist ja analüütikast. Ta on usaldusväärne, kompetentne ja tulemustele orienteeritud ning õpib kiiresti. Hea ja tõsiseltvõetav partner, kellega koos töötamist julgen soovitada!
Andrei Korobeinik, Ettevõtja, investor, poliitik

Oma 20-aastase kogemuse juures digiturunduse maailmas võin sellised inimesed, kes on olnud 100% usaldusväärsed, ausad ja usinad, hoides kinni kokkulepetest ja lubadustest, kokku lugeda ühe käe sõrmedel. Kui olete otsustanud teha Tõnisega äri, võite olla kindlad, et tema on üks sellistest inimestest. Tõeliselt austustvääriv mees, kellega on rõõm koos äri teha.
Robin Gurney, Digitaalturunduse strateeg, ettevõtja

Olen Tõnisega aastaid koostööd teinud, sh affiliate turunduse, PPC, SEO ja teistes valdkondades. Tema professionaalsus, suhtlusoskus ja tulemustele orienteeritus avaldavad mulle jätkuvalt muljet. Samuti on silmapaistvad tema detailidele orienteeritus ja kulude ning projektide juhtimise oskus. Tema juhtimisel aitas nende meeskond tagada meile stabiilse kliendivoo ja nad olid meile tõeliselt väärtuslikuks partneriks.”  
Peter Lu, Digitaalse turunduse juht, Ferratum Group

Tõnis on Eestis tuntud digitaalturunduse ekspert. Tema juhtimisel on affiliate turundus jõudnud siinsele turule. Kui Teie eesmärgiks on positiivne ROI, on Tõnis õige mees, kellega rääkida.Rando Rannus, Kaasasutaja, Smart AD

Koostöö Tõnisega on olnud alati väga produktiivne ja lihtne. Tõnis on äärmiselt tulemusele keskendunud ja pakkunud alati parimaid kättesaadavaid lahendusi. Kui kliendi eesmärgiks on saada kätte enda jaoks õige sihtrühm õigel ajal – siis leitakse alati just Teie jaoks parim lahendus või luuakse see spetsiaalselt Teile…:)
Sniedzite Vilmane, Digitaalse turunduse juht, Samsung

Tõnis on positiivne ja kliendikeskne. Ta on andud väärt tagasisidet, kuidas affiliate prorgrammid seestpoolt toimivad ja kuidas affiliate partnereid motiveerida. Juhtides igapäevaselt 4Finance turundust, tegin Tõnisega pidevalt koostööd, kui ta Baltikumi juhtivat affiliate võrgustikku eest vedas. Tema positiivne suhtumine ja professionaalsus tegid koostöö hõlpsaks ning võimaldasid pidevalt nii meie (kui ka tema) äril kasvada.
Reins Grants, Turundusdirektor, Sonarworks

Olen Tõnise ja tema töödega tuttav aastaid. Tema töö vastab ka kõige kõrgematele ootustele ja pärineb terviklikul arusaamal uuest meediast.
David Phillips, Autor, online PR strateeg

Olen Tõnisega töötanud seoses mitmete digitaalturunduse projektidega Eestis ja Leedus. Meie koostööd ilmestavad sellised sõnad nagu efektiivne kommunikatsioon, usaldus ja kõrge kompetents. Tõnis on tänase päevani minu parimaks kontaktiks Eestis teemadel, mis puudutavad digivaldkonda. Soovitan Tõnist kindlasti kõikidele ettevõtetele, kes planeerivad sisenemist Eesti turule.
Vladas Sapranavičius, Digitaalse transformatsiooni ekspert, omanik, MB Webconsulting

Tõnis Hinnosaar on üks affiliate turunduse valdkonna loojatest Baltikumis. Tõnis on olnud aastaid meie usaldusväärseks partneriks performance turunduse vallas ja on alati pakkunud esmaklassilist teenust. Ta omab sügavaid teadmisi erinevatest online turunduse valdkondadest ja on alati abivalmis ning aus. Soovitan kasutada Tõnist ja tema ettevõtte teenuseid.Svea-Elen Peters, Turundusdirektor, Ajakirjade Kirjastus AS

Analüüsi on huvitav lugeda ja see on oma hinda väärt. On palju asju, mida saame selle väärt info alusel kohe ette võtta.Rain Rannu, Kaasasutaja, Mobi Solutions & Fortumo


Tõnis on alati olnud hingega asja juures ja võimeline tõlkima ka keerulise tehnilise jutu selgeltmõõdetavataks tulemusteks. Minu Aqrises veedetud aja jooksul oli Tõnis minu peamiseks kontaktiks internetiturunduse teenuste osas Altexis.
Oliver Wihler, Kaasasutaja ja juht, Aqris Software AS

Tõnis kuulub Eestis kogenud Internetiturundajate hulka, kes on aastaid suutnud pakkuda head koostöö kogemust. Annan kindla soovituse ka Tõnise uuele ettevõtmisele affiliate turunduse valdkonnas, ettevõtet nimega AFI tasub mitte ainult silmas pidadada, vaid ka neilt pakkumisi võtta!Hanno Kindel, CEO, OMD Eesti

Tõnis on tõeline online turunduse professionaal. Ta on täpne ja tark ärimees.
Istvan Ban, Juhatuse liige, Baltic Business Partners


Tõnis on tugev turunduse professionaal, kel on laidaldane online- ja affiliate turunduse kogemus. Ta on üks affiliate turunduse valdkonna rajaja Baltikumis ja tuntud ekspert selles valdkonnas. Tõnis on vastutustundeline ja eesmärgist lähtuv isiksus ning toetav meeskonna mängija. Mul oli rõõm koos Tõnisega Tallinna Ülikoolis töötada, kuhu kutsusin ta külalislektorina loenguid andma. Kursusel osalenud tudengid hindasid tema praktilisi kogemusi, toetavat suhtumist ja kompetentsi kõrgelt. Soovitan Tõnist kui tugevate oskustega eksperti igale organisatsioonile, kes vajavad online ja affiliate turunduse ekspertteadmisi.
Dr. Ivar Soone (Ph.D.), Konsultant, kogenud turundusekspert

Tõnis on õpetanud EBS-i tudengeid mitmeid semestreid. Me hindame tema panust kõrgelt, kuna ta on alati toonud oma põhjalikud teadmised meie klassiruumidesse. Ta on inspireeriv ja hea esineja.Katri Kerem, Turunduse professor, Estonian Business School

Reklaami avaldajana olen Tõnisega suhelnud aastaid erinevate meediakampaaniate teemal ja tema kõrgeid teadmisi online meediast kinnitavad alati intelligentselt püstitatud küsimused. Tõnise suhtlus on alati südamlik ja temaga äri tegemist soovitan kõigile.
John Keats, Müügidirektor, 123Greetings.com

Tõnis on esinenud mitmetel Pärnu Konverentside korraldatud konverentsidel. Ta on digitaalturunduse ekspert, suurepärane avalik esineja ja ilmestab oma esitlust alati päris elul põhinevate näidetega. Soovitan tema ekspertiisi selles valdkonnas kindlasti kasutada.
Toomas Tamsar, President, International Coach Federation, Eesti haru

Tõnis on turunduse ja reklaamimaailmas vana tegija. Kiire mõtleja ning kärme tegutseja, just see mida müügiedenduses vaja. Alati kuulab kliendi lõpuni ära ja siis teeb suu lahti ning siis on juba tark endal kuulata, soovitan.
Henrik Aavik, CEO, Applaud

Tõnis on innovatiivne, iseseisev mõtleja ja veebiäris tõeline professionaal. Ta pole mitte ainult võimeline looma uusi ideid, vaid need täiel määral ja edukalt ka ellu viima.
Ieva Honkanen, Arhitektuuri ja projektijuhtimise professionaal

Tõnis on kogenud, kliendikeskne, andmetele toetuv ja lahendusi otsiv turundaja. Ta omab põhjalike turuteadmisi nii konkurentide kui ka tõusvate trendide seisukohast. Tõnis oli üks võtmefiguuridest juhtimaks Eesti turundusvaldkonda internetiturunduse poole, mis on aidanud teda saamaks üheks juhtivaks internetiturunduse (eriti affiliate turunduse) eksperdiks Eestis. Ma nautisin nii tema kui ka mitmete tema poolt palgatud inimestega koos töötamist. Ta on tõesti üks Eesti internetiturunduse pioneere.
Raido Tamar, Omanik & asutaja, SEO Partner (Digitaalne turundus OÜ)

Tõnis on kogenud affiliate turunduse ekspert. Üle 10 aasta tagasi oli Tõnis üks esimesi internetiturunduse eksperte Eestis ja on aastate jooksul jaganud meiega oma teadmisi ning aidanud digiturunduse valdkonnal kasvada.Brit Mesipuu, CEO & asutaja, Milos

Professionaalne ja kliendikeskne lähenemine, usaldusväärne ja kindlust süstiv.
Daniel Lumi, Juhatuse liige, Moneyzen


Tõnisega on väga lihtne koostööd teha ja ta on üks parimaid digimaailma strateege internetiturunduse valdkonnas, kellega ma olen kokku puutunud. Ta on konstruktiivne, analüütiline ja tulemusele orienteeritud. Eestis on ta olnud üheks affiliate sektori trendi loojaks.Aleksander Tõnnisson, Kaasasutaja, CEO, Buildit

Tõnis on väga lojaalne, naeratab isegi rasketel aegadel ja tema võime saada läbi väga erinevate inimestega teevad temast esmaklassilise tiimimängija.
Epp-Kristiina Keerov, Internetiturunduse & sisustrateeg

Tõnis on oma lähenemises veebiturunduses ja meeskonna juhtimises väga professionaalne. Koostöö temaga oli meeldiv.Henri Laupmaa, CEO, Fundwise


Olen töötanud Tõnisega nii partnerina kui ka kasutanud tema teenuseid oma ettevõtte turunduse parandamiseks. Ta on tark, avatud mõtteviisiga ja professionaalne online turunduse ekspert, kes on alati kursis viimaste arengutega ning oskab alati vastata Sinu küsimustele (seejuures õigesti :) ).Toomas Tepomes, Veebimüügi juht, Eesti Energia

Tõnis on sõnapidaja mees – tark ja väga arusaadav. Temaga on hea koostööd teha.
Marko Leppik, Asutaja & CEO, Wiseman Interactive


Mul oli mõned aastad tagasi rõõm koos Tõnisega erinevaid üritusi organiseerida ja turundada. Tõnis tegi koolitajana suurepärast tööd (Google Analytics, affiliate turundus jne.) ja hea heameelega töötaksin koos temaga ka tulevikus. Ta on sõbralik ja professionaalne inimene, kellega on kerge suhelda ning ta püsib alati kindlalt kahe jalaga maapeal.
 Martin Palm, CEO, IT Koolitus

Tõnis toob projektidesse sädemed, mis panevad protsessid käima. Ta on entusiastlik kaas-looja kõigis tegemistes, milles otsustab osaleda. Tema ettevõtmised laabuvad sujuvalt tänu oskusele määrata ja rakendada väärtusi, mis on jätkusuutlikud ja effektiivsed. Tõnis püsib kindlalt oma visioonis ja teeb rasket tööd saavutamaks eesmärke, mis annab omakorda rohkelt indu ülejäänud meeskonnale ja teeb temast suurepärase eeskuju teistele. Tema soojus ja sõbralikkus panevad inimesed naeratama ja temaga koos töötamine on puhas rõõm.
Ott Karp, Human Design spetsialist

Jäin koolitusega väga rahule. Tõnis Hinnosaar on väga suurte teadmistega mees. Tänud väga hea koolituse eest!” Annika Ülem, Müügijuht, Hotel Braavo


Tõnise koordineeritud SEO konsultatsiooni läbiviimise tulemusega jäime rahule ja oleme avatud koostööle ka edaspidi..” Geroli Peedu, Projektijuht, Arengudivisjon, Riigi Infosüsteemi Amet, www.eesti.ee

Broneeri aeg ja viime Su affiliate turunduse järgmisele tasemele!