Tõnis Hinnosaar: Affiliate turunduse ekspert

Tere, mina olen
Tõnis Hinnosaar ja oman üle 15 aasta pikkust kogemust affiliate turunduses, sealjuures juhtides 8 aastat üle-Euroopalist affiliate võrgustikku. Olles üheks internetiturunduse valdkonna eestvedajaks ja algatajaks Eestis, olen selles vallas tegev aastast 2005.
  • Kas Sinu ettevõttel on plaanis luua kasumlik affiliate programm? 
  • Kas Sinu olemasolev affiliate programm vajab lisahoogu? 
  • Kas oled aktiivne affiliate turundaja ja tahad oma veebiäri edasi arendada? 
Kui vastasid ühele nendest küsimustest JAH, oled õiges kohas. Võid olla kindel, et minu ekspertabi annab kiiret tulu. Kui Sa pole päris kindel, mis on affiliate turundus, siis tutvu affiliate turunduse selgitustega. Affiliate turundus on eesti keeles ka tuntud kui partnerturundus, kaasturundus või tulemuspõhine turundus. Heal lapsel mitu nime.

Tuginedes pikaajalisele kogemusele, tajun hästi affiliate turunduse Suurt Pilti, alustades strateegilisest planeerimisest kuni programmi ülesseadmise ja hilisema juhtimise ning optimeerimiseni.  Olen võimeline tooma Teile tulu läbi kogu ahela põhjaliku tundmise – reklaamijad ja kaupmehed, affiliate võrgustikud, affiliate partnerid, sisuloojad ja reklaamide levitajad.

Samuti oman põhjalike teadmisi affiliate turunduse ja tulemuspõhise reklaamiga seotud tehnilistest aspektidest ja mõistan hästi affiliate partnerite soove ning väljakutseid.

Broneeri aeg ja viime Su affiliate turunduse järgmisele tasemele!