Affiliate turunduse koolitused, seminarid ja workshopid

Kui soovid tuua teadmised affiliate turundusest oma meeskonda, siis olen Sinu jaoks õige inimene. Olen kogenud esineja ja koolitaja ning esinenud mitmetel seminaridel ja konverentsidel. Samuti olen andnud loenguid erinevates Eesti ülikoolides ja viinud läbi majasiseseid koolitusi, seminare ja workshop‘e.

Siit lehelt leiad koolitusi, mida saad tellida oma ettevõttele. Lisaks korraldan avalikke koolitusi, kuhu saad ennast kirja panna. Kui aga soovid koolituspakkumist, mis lähtub Sinu soovidest, siis võta minuga ühendust

Affiliate turunduse ABC ettevõtjale

Kellele?
See praktiline koolitus on suunatud ettevõtjatele, kel puudub varasem kokkupuude affiliate turundusega, kuid huvi selle valdkonna võimaluste vastu on olemas. Koolituse käigus saad täpsemalt teada, mis on affiliate turundus ja kuidas võiksid Sinagi ettevõtte müüki ja äritulemust nende teadmistega kasvatada. Lisaks omandad praktilisi oskusi, kuidas affiliate turundusega edasi liikuda.

Hind: 
390 eur + km

Järgmine toimumisaeg:
märts 2024
Registreeru koolitusele


Affiliate turunduse praktiline koolitus ettevõtjale

Kellele?
See praktiline koolitus on suunatud ettevõtjatele, kes on juba teinud esimesi samme affiliate turundusega alustamise suunas või on sellega juba kokku puutunud, kuid soovivad enda teadmisi täiendada. Koolituse käigus omandad teadmisi kogu pildist - alates analüüsist enne affiliate programmi ülesseadmist kuni programmi jooksva optimeerimiseni, et tulemused oleksid pidevalt tõusutrendis.

Hind:
490 eur + km

Järgmine toimumisaeg:
mai 2024

Registreeru koolitusele