TASUTA affiliate programmi atraktiivsuse kalkulaator

Kui atraktiivne on Sinu pakkumine affiliate kanalite jaoks? Kui palju tulemusi võiksid oma affiliate programmi kaudu oodata? Uuri järgi.
NB! Kalkulaator on kättesaadav ainult inglise keeles.

Step 1
Describe your offer
Step 2
Choose commission type and add prices
Step 3
See results and get actionable suggestions

Kalkulaatorist

Affiliate programmi aktraktiivsuse kalkulaator on välja arendatud tuginedes minu 15+ aastasele põhjalikule kogemusele affiliate turunduse valdkonnas. Olen töötanud sadade klientide ja reklaamijatega erinevatest tööstusharudest üle maailma ja tean, millised on affiliate võrgustike ootused ning milliseid partnerprogramme peetakse reklaami avaldajatest affiliate partnerite silmis atraktiivseteks.

See unikaalne tasuta kalkulaator on välja arendatud reklaamijatele nagu Sina ja on praktiline tööriist affiliate turunduse spetsialistidele ning affiliate võrgustike müügi- ja kliendihalduritele. Võid analüüsida oma pakkumist ja proovida erinevaid võimalikke komisjonitasu struktuure ja hinnastuse võimalusi, et kontrollida oma affiliate programmi atraktiivsust ja hinnata, kui palju tulemusi affiliate turunduse kanalid võiksid Sinu ettevõttele potentsiaalselt tuua.

Kalkulaator annab tulemuseks konkreetseid ja rakendatavaid soovitusi, mida kasutades võid oma affiliate programmi edasi arendada, et seda affiliate kanalite jaoks veelgi atraktiivsemaks muuta.

Jaga kalkulaatorit kasõprade ja kolleegidega!

Kui Sulle kalkulaator meeldib, jaga seda ka sõprade ja töökaaslastega, kes võiksid sellest samuti väärtuslikku kasu saada.Broneeri aeg ja viime Su affiliate turunduse järgmisele tasemele!